Gra Terenowa „Artefakt”

By admin • Inne gry, Nasze gry • 1 Mar 2013

Minął już prawie wiek od przegranej walki Illidana z Arthasem na Koronie Lodu, a co za tym idzie uwolnienia Króla Licha. Pomimo utworzenia przymierza Elfów, Ludzi i Orków, część dowódców tychże ras działa na własną rękę. Walczą oni nie tylko z armią Króla Licha, ale także ze sobą nawzajem. Gdy Illidan zdobył Oko Sargerasa i opuścił elfie wyspy wraz ze ścigającą go strażniczką Maiev, część jej elfich oddziałów postanowiła pozostać na tych wyspach i zbadać je. Na ich nieszczęście przybyli tu także Orkowie a niedługo po nich, Ludzie.
Kiedy ci ostatni postawili nogę na głównej wyspie zaczęło się coś dziać. Środek wyspy został odcięty przez niewidzialną barierę a w pobliżu baz zaczęły pojawiać się dziwne ruiny. Ciekawość pozwoliła przybyszom odnaleźć dziwne przedmioty oraz runy, które mówiły o artefakcie o wielkiej mocy znajdującym się w centralnej części wyspy. Aby jednak dotrzeć do artefaktu trzeba mocy, która zaklęta jest w Przedmiotach – Księdze Ziemi, Młocie Piorunów oraz Szczypcach Ognia.
Od tej pory na wyspie toczą się nieustanne walki o terytorium oraz Przedmioty, które dadzą zwycięzcom niewyobrażalną władzę i potęgę. Możliwe, że na tyle wielką… aby pokonać samego Króla Licha.

Gra terenowa w klimacie Warcrafta III. Szybki, dynamiczny quasi-RTS.


Liczba graczy: dowolna
Stroje: mile widziane fantasy, nie wymagane
Buty: gra zakłada dużo biegania, a więc wygodne!
Autor: Jakub “Mefi” Fijałkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *