O stowarzyszeniu Klub Fantastyki Zardzewiały Topór

By admin • • 27 Gru 2012

logo-zt-nowe

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą hobbystów, którzy od wielu lat organizuje wszelkiej maści fabularne gry terenowe. Pierwszego larpa rozegraliśmy dawno temu, bo w roku 2003. Od tamtej pory nieprzerwanie organizujemy różnego rodzaju gry.

Jeżeli szukasz ciekawego hobby, odskoczni od nudnego, szarego życia i chciałbyś spróbować czegoś nowego, to my jesteśmy klubem, do którego powinieneś się przyłączyć. Jeżeli natomiast jesteś fanem fantastyki oraz lubisz wcielać się w różne postacie to czemu jeszcze do nas należysz?

Gdzie działamy?

Głównym terenem naszej działalności jest Trójmiasto i województwo pomorskie. Jednak od czasu do czasu zapuszczamy się z naszymi larpami w inne rejony Polski. Pojawiamy się na paru ogólnopolskich konwentach takich jak Pyrkon, Copernicon oraz na lokalnych typu Puckon, Tetkon.

Dlaczego to robimy?

Ponieważ larpowanie to doskonała rozrywka i odskocznia od nudnej rzeczywistości dnia codziennego. Poza tym to świetna zabawa w gronie pozytywnie zakręconych osób. No i możesz poznać ludzi, których nigdzie indziej byś nie spotkał!

Co organizujemy?

Larpy terenowe, chamber larpy, larpy terenowe, jeepformy, freeformy, gry terenowe i gry miejskie. Czym się różnią dla laika? Odpowiedź znajdziesz na tej stronie.

Tutaj natomiast znajdziecie opis wszystkich cyklicznych imprez jak SPOT czy Tygodniówka

Jak to mówią „zobaczyć i uwierzyć”, „jeden obraz jest wart więcej niż 1000 słów”. Dlatego zobacz naszą galerię – ona Ci wyjaśni co to takiego ten larp.

Jaki „zakres” fantastyki obejmują nasze LARPy?

Nasze „flagowe” larpy odbywają się w naszym autorskim świecie Kronik Drikanu, który jest światem dark-fantasy. Oprócz tego organizujemy larpy w każdym klimacie od post-nuklearnego, przez larpy odbywające się w czasach współczesnych lub równoległych rzeczywistościach do  larpów Science-Fiction (m. in. w świecie Eclipse Phase). Kochamy klimaty Hard SF.

Dlaczego powinieneś do nas dołączyć?

Bo nie będąc u Nas nie wiesz, co tracisz! Zwłaszcza, że larpowanie to stawianie się tym kim innym, kimś kim chcielibyśmy być.

Dzięki naszym grom możesz być władcą, który zarządza państwem bądź napakowanym cyber-wszczepami najemnikiem, który walczy za pieniądze. Możesz zostać potężnym magiem walczącym z siłami ciemności, bądź zwykłym mieszczaninem, który znalazł się w niecodziennej sytuacji i musi z niej wybrnąć. Tylko od Ciebie zależy jak odegrasz swoją postać i wypełnisz powierzone Tobie zadania.

Jeżeli nie wierzysz, zobacz naszą galerię i zobacz jaki mamy z tego fun 😀

Regulamin Klubu Fantastyki Zardzewiały Topór

Tutaj możecie się zapoznać z regulaminem naszego Stowarzyszenia:
Regulamin Klubu Fantastyki Zardzewiały Topór

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *