Podsumowanie Projektu: Tygodniówki 2011

By Mefi • Relacje • 1 Mar 2013

Kolejna Tygodniówka za nami, czas więc na jej krótkie podsumowanie. A więc po kolei –  Tygodniówka odbywała się już po raz trzeci w Ośrodku „Zacisze” w Przywidzu. Miejscówka super, kto nie był niech żałuje! Jezioro, las, piękne widoki. Była to już 8. edycja tego konwentu, jedna z najlepszych, jeżeli nie najbardziej udana. Przyciągnęła bardzo dużą ilość osób – frekwencja wyniosła aż 40 osób przez weekend! Wszyscy bawili się fantastycznie (dosłownie i w przenośni), nie słyszałem większych narzekań na organizację czy poszczególne atrakcje.

razem-copy

Ludzie byli w większości pozytywnie zakręceni, można było też spotkać totalnie zakręconych uczestników. Naprawdę, warto było spędzić z nimi ten czas!

mutant-copy

W czasie Projektu Tygodniówka 2011 Odbyło się multum atrakcji, gwoli ścisłości wymienię je wszystkie: 6 LARPów o przeróżnej tematyce (od fantasy po odległą przyszłość), 4 fascynujące gry terenowe (w tym organizowaną przez Funreal), 4 wciągające Jeepformy. Ten natłok atrakcji zmieściliśmy w niecałe 5 dni.

mirage-copy

Wieczorami tradycyjnie odbywała się integracja przy ognisku do białego rana (dla najbardziej wytrzymałych), niektórzy nawet rezygnowali ze snu, aby móc podtrzymywać ogień przez całą dobę 😉

loen-copy

Jedynym mankamentem imprezy była dość deszczowa i chłodna pogoda. Nasz szaman nie popisał się, bo odtańczył zły taniec pogodowy, ale obiecał, że za rok się poprawi. Na szczęście, dla równowagi były też dni słoneczne. W jeden szczególnie deszczowy wieczór zorganizowaliśmy games room z planszówkami w naszej „karczmie”. A przed „karczmą” odbyła się impreza trwająca do późnych godzin nocnych (bądź wczesnych porannych). Była nawet muzyka dzięki wynalazkowi technologicznemu zwanym potocznie komórką.

ep-copy

Na koniec zagadka. Dlaczego impreza trwająca 5 dni nazywa się Tygodniówka? Bo trwa tydzień roboczy 🙂 [Suchar 🙂 przyp. Mateusz]

athan_002-copy

Do zobaczenia za rok na 9. edycji Projektu: Tygodniówki 2012!

Jakub „Mefi” Fijałkowski

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *