Fantasjon 28.05.2011

By Mefi • Relacje • 1 Mar 2013

Oto i moja relacja z ostatniej imprezy na której miałem przyjemność być. Fantasjon bo o nim mowa był w tym roku organizowany po raz pierwszy przez kołobrzeskie Stowarzyszenie Fantastyki & Science Fiction. Cała zabawa odbyła w sobotę 28 maja w godzinach od 10 do 20.

Dojazd: Wiedzieliście że w PKSach mają WiFi? Bo ja nie. Podobno to już standard. Ale jadąc o 4 nad ranem nie bardzo było mi ono potrzebne. Wyjazd miałem z centrum miasta w zasadzie pod sam ośrodek kultury, w którym to odbywał się konwent.

Lokalizacja: Z pozoru mały ośrodek kultury, który pomieściłby ponad 200 osób. Do naszej dyspozycji było kilka dużych sal, jednak cała impreza zamknęła się w sali z grami planszowymi, oraz w teatralnej gdzie miejsce miały prelekcje i Jeepy.

Frekwencja nie zachwyciła, ale jak na pierwszy konwent nie było źle. Było wystarczająco ludzi by przeprowadzić wszystkie zaplanowane punkty programu. Przez całą imprezę towarzyszyła nam bardzo miła ekipa prowadząca, ciekawi zaproszeni artyści wraz ze swoimi obrazami które można było podziwiać podczas grania w gry planszowe na specjalnie przygotowanej wystawie.

Sam Jeep potrwał około 2 godzin i miał swoje lepsze i gorsze chwile. Nowi aktorzy czasem nie potrafili odnaleźć się na scenie i panował chaos, jednak udało się nad tym zapanować. Mam nadzieję, że forma ta trafiła do odbiorców i będzie kontynuowana. Zabrakło mi chyba tylko Lapra przygotowanego przez organizatorów, ale mam nadzieję, że na kolejnej edycji się poprawią.

Konwent zaliczam do bardzo udanych, i z niecierpliwością czekam na zdjęcia !

Michał „Mirage” Pepliński

Tags: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *