Jeep Night 2

By Mefi • Relacje • 1 Mar 2013

Już po raz drugi w Gdańskim Klubie Fantastyki razem we współpracy z Klubem Fantastyki Zadrzewiały Topór odbył się mini konwent znany jako Jeep Night. Równocześnie odbywały się 2 bloki programowe więc każdy mógł znaleźć dla siebie coś miłego.

Pierwszą grą było prowadzone przeze mnie „Whos Line is it anyway”. Z początku było 12 osób jednak szło nam nieco drętwo. Mimo, że gry były znane i lubiane m.in. Randka w ciemno, Tylko pytania czy Konferencja prasowa, to ludzie musieli poświecić nieco czasu na dogranie się i wczucie w klimat. Wraz z wybywaniem ludzi zabawa się rozkręcała i tak w połowie zaplanowanych atrakcji zostało nas 7 osób. Ale warto było bo pierwszy raz widziałem prawdziwego Tarzana !

Drugą atrakcją był Jeep Ingiela „Zagrajmy to jeszcze raz”. Był to dramat rodem z Ojca chrzestnego i Casablanki. Opowiadał on historię nieszczęśliwiej miłości między Piękną a Detektywem którzy spotkali się po latach w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. Gra miała kilka ciekawych zasad jak na przykład duchy- głosy wewnątrz nas które czasem były głosami rozsądku czasem szaleństwa niczym w filmach Noir kierowały losami bohaterów. Podzielona była na kilka scen przygotowanych wcześniej przez narratora tak by możliwie zakończyła się bez happy endu.

Już na jesień będziemy mieli przyjemność zaprosić was na trzecią i największą odsłonę Jeepnightu!

 Michał „Mirage” Pepliński

Tags: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *