Relacja ze SPOTa 2010

By Mefi • Relacje • 1 mar 2013

Od SPOTa minęło już sporo czasu i choć niektórzy prawdopodobnie już o nas zapomnieli, my dalej działamy w jego ramach. Dziś chciałbym się z wami podzielić statystykami naszego pierwszego SPOTa.

Było nas w sumie 71 osób – jest to świetny wynik jak na pierwszy konwent i to wszystko Wasza zasługa. Podziękowania kieruję także do wszystkich 25 twórców punktów programu, dzięki którym mieliśmy ponad 100 godzin programu.
Wraz z resztą Orgów chcielibyśmy Was przeprosić za wszelkie niedociągnięcia związane miejscem konwentu, jego czasem, obsunięciami czasowymi niektórych punktów programu i innymi. Jeśli macie przydatne uwagi i pomysły – a jeszcze ich nam nie przekazaliście – piszcie bez wahania na forum lub wyślijcie maila.

Na koniec chcę jeszcze raz podziękować wszystkim za przybycie na SPOT 2010. Tym, którzy przyjechali stworzyć coś, czego nie było do tej pory na Pomorzu. Dziękujemy grupie, która przez 3 majowe dni tworzyła unikalną atmosferę SPOTa 2010 – uczestnikom!

Artur „Art. Darman” Kirczuk
wraz z resztą kadry Zardzewiałego Topora ;]

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Please type the characters of this captcha image in the input box

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>