Pewnego razu
na Dziwnym Zachodzie

Pewnego razu na Dziwnym Zachodzie jest larpem osadzonym w uniwersum serialu Firefly, czyli kosmicznym westernem. Akcja larpa dzieje się w roku 2517 na obrzeżach cywilizowanego świata – owianej złą sławą kolonii Paradise III.

Co gdzie kiedy?

Gra odbędzie się w sobotę 24.07.2021 podczas konwentu Tygodniówka.

Na terenie gospodarstwa agroturystycznego Na polanie (Skrzeszewo 5, 83-340).

Larp zostanie poprzedzony warsztatami.

Warunkiem uczestnictwa w grze jest opłacenie akredytacji uczestnika Tygodniówki oraz wcześniejsze zgłoszenie się zgodnie z warunkami przedstawionymi w dalszej części dokumentu. Na potrzeby gry przygotowano dla uczestników 25 postaci do wyboru.

DZIKI ZACHÓD,
ODLEGŁE RUBIEŻE
GALAKTYKI I
REWOLWEROWCY

Witajcie na larpie w klimatach serialu Firefly, którego akcja rzuci Was w miejsce, gdzie rządzi prawo silniejszego. Podczas gry będziecieli mieli okazję wcielić się w rolę mieszkańców koloni Paradose III, bohaterów pierwszych stron gazet, albo jeżeli będziecie mieli pecha, istów gończych. Zagracie w otwartym świecie pełnym możliwości i fabularnych narzędzi, których użyjesz by snuć opowieść o swoich przygodach. Będziecie mogli uczestniczyć w pojedynkach rewolwerowców, zagrać w turnieju pokera, napaść na konwój, wdać się w saloonową bójkę, zasmakować wolności wśród lokalnej społeczności nomadów albo podjąć walkę z totalitarnym Sojuszem, który ciemięży galaktykę.

DESIGN DOC