Tygodniówka 2021

23-28 VII Skrzeszewo

Termin:  
23.07.2021 – 28.07.2021 (piątek 14:00 – środa 12:00)


Miejsce:  

Gospodarstwo „Na polanie”, Skrzeszewo 5  83-342


Koszt uczestnictwa

Całość:  320 zł
Weekend (23.07-25.07):  220 zł
Zniżka dla Twórców: 80 zł


Akredytacja:
 
Szczegóły niebawem 🙂
 
Warunki: 
30 miejsc w łóżkach, dostęp do łazienek z ciepłą wodą i kuchni z podstawowym wyposażeniem, miejsce na grilla i ognisko, parking na terenie ośrodka, spory las i jeziora w okolicy, jedzenie na dowóz, do sklepu 10 minut piechotą.

Tygodniówka jest letnim konwentem larpów, gier fabularnych i terenowych oraz freeformów, organizowanym od 2003 roku przez Klub Fantastyki Zardzewiały Topór. Staramy się by była przyjazną platformą dla Twórców, Mistrzów Gry oraz Game Designerów oraz imprezą otwartą na nowych, pozytywnie zwariowanych, ludzi. To także okazja by poznać larpowców z całej Polski, zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu, popływać w jeziorku, imprezować nocą i chillować na słoneczku przed południem 🙂 .

  • Zapoznać się z Regulaminem naszej imprezy. Osoby niepełnoletnie muszą również zdobyć zgodną z wzorem pisemną Zgodę Opiekuna.
  • Zgłosić się na konwent poprzez platformę akredytacyjną Snailbook oraz korzystając z umieszczonych tam danych opłacić akredytację.
  • Następnie pozostaje nam jedynie poczekać na potwierdzenie, zgłosić się na wybrane Punkty Programu i zacząć planować wyjazd. Jeśli nie wiesz jak dojechać na miejsce, to warto zapytać na naszym wydarzeniu czy ktoś z Twojego miasta nie planuje jechać samochodem.

Jeśli masz jakieś problemy z akredytacją, nie jesteś przekonany/przekonana czy to impreza dla Ciebie, nie wiesz jak skompletować strój, albo po prostu potrzebujesz zadać kilka pytań to zapraszamy do kontaktu poprzez nasz fanpage lub adres mailowy larp@larp-zt.pl.

Zachęcamy Was gorąco do zgłaszania swoich punktów programu na Tygodniówkę 2021.

  • Poza wieczystą chwałą, wdzięcznością graczy oraz możliwością przetestowania swoich gier w przyjaznych i chilloutowych warunkach Tygodniówki, oferujemy Wam również zniżkę akredytacyjną.
  • Jeśli zgłosisz do nas swój punkt w terminie i zostanie przez nas zaakceptowany, otrzymasz 80 zł zniżki.
  • Zgłoszenia przyjmujemy od 28.04 do 13.06.2021 wyłącznie poprzez platformę Snailbook.