Tygodniówka 2023

21-26 VII Skrzeszewo

Termin:
21.07.2023 – 26.07.2023 (piątek 16:00 – środa 12:00)


Miejsce:  

Gospodarstwo „Na polanie”, Skrzeszewo 5

 

Koszt uczestnictwa:
1. Całość (pokoje):  380 zł

2. Całość (pole namiotowe): 300 zł
3. Weekend pokoje (21.07-23.07): 280 zł

4. Weekend pole namiotowe: 200 zł

 

Zniżki akredytacyjne:
1. Zwrot dla Twórców:  180 zł – Otrzymasz go po przeprowadzeniu larpa, szczegóły znajdziesz w sekcji „Zgłoszenia Punktów Programu”.
2. Zwrot „Ja + 1”:  80 zł  – Otrzymasz go po przyprowadzeniu na Tygodniówkę nowej osoby. Takiej, która jeszcze nigdy na Tygodniówce nie była i przyjedzie na weekend lub całość imprezy.

 

Akredytacja:
https://snailbook.eu/events/tygodniowka-2023-40

 
Warunki:
30 miejsc w łóżkach, dostęp do łazienek z ciepłą wodą i kuchni z podstawowym wyposażeniem, miejsce na grilla i ognisko, parking na terenie ośrodka, spory las i jeziora w okolicy, jedzenie na dowóz, do sklepu 10 minut piechotą

Tygodniówka jest letnim konwentem larpów, gier fabularnych i terenowych oraz freeformów, organizowanym od 2003 roku przez Klub Fantastyki Zardzewiały Topór. Staramy się by była przyjazną platformą dla Twórców, Mistrzów Gry oraz Game Designerów oraz imprezą otwartą na nowych i pozytywnie zwariowanych ludzi. To także okazja by poznać larpowców z całej Polski, zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu, imprezować nocą i pochillować się na słoneczku 🙂 

  • Zapoznać się z Regulaminem naszej imprezy. Osoby niepełnoletnie muszą również zdobyć zgodną z wzorem pisemną Zgodę Opiekuna.
  • Zgłosić się na konwent poprzez platformę akredytacyjną Snailbook oraz korzystając z umieszczonych tam danych opłacić akredytację.
  • Następnie pozostaje nam jedynie poczekać na potwierdzenie, zgłosić się na wybrane Punkty Programu i zacząć planować wyjazd. Jeśli nie wiesz jak dojechać na miejsce, to warto zapytać na naszym wydarzeniu czy ktoś z Twojego miasta nie planuje jechać samochodem.
Jeśli masz jakieś problemy z akredytacją, nie jesteś przekonany/przekonana czy to impreza dla Ciebie, nie wiesz jak skompletować strój, albo po prostu potrzebujesz zadać kilka pytań to zapraszamy do kontaktu poprzez nasz fanpage lub adres mailowy larp@larp-zt.pl.

Zgłoszenia Punktów Programu

Zachęcamy Was gorąco do zgłaszania swoich punktów programu na Tygodniówkę 2023.

  • Poza wieczystą chwałą, wdzięcznością graczy oraz możliwością przetestowania swoich gier w przyjaznych i chilloutowych warunkach Tygodniówki, oferujemy Wam również gratyfikację finansową.
  • Jeśli zgłosisz do nas swojego larpa na minimum 8 graczy w terminie, zostanie on zaakceptowany i odbędzie się na Tygodniówce, otrzymasz 180 zł zwrotu po zorganizowaniu larpa – na miejscu lub przelewem.
  • Zgłoszenia przyjmujemy od 14.03.2023 do 07.06.2023 wyłącznie poprzez platformę Snailbook.

Jak do nas dotrzeć?

Kontakt

E-mail: larp@larp-zt.pl

Tel.: 600-302-672

W Google Maps wpisz: Gospodarstwo „Na polanie”, Skrzeszewo
Jak wygląda Tygodniówka?