Tygodniówka 2022

22-27 VII Skrzeszewo

Termin:
22.07.2022 – 27.07.2022 (piątek 16:00 – środa 12:00)


Miejsce:  

Gospodarstwo „Na polanie”, Skrzeszewo 5

Koszt uczestnictwa:
Całość (pokoje):  350 zł

Całość (pole namiotowe): 270 zł
Weekend pokoje (22.07-24.07): 250 zł

Weekend pole namiotowe: 170zł
Zniżka dla Twórców larpów: 100 zł


Akredytacja:

snaiilbook.eu
 
Warunki:
30 miejsc w łóżkach, dostęp do łazienek z ciepłą wodą i kuchni z podstawowym wyposażeniem, miejsce na grilla i ognisko, parking na terenie ośrodka, spory las i jeziora w okolicy, jedzenie na dowóz, do sklepu 10 minut piechotą

Tygodniówka jest letnim konwentem larpów, gier fabularnych i terenowych oraz freeformów, organizowanym od 2003 roku przez Klub Fantastyki Zardzewiały Topór. Staramy się by była przyjazną platformą dla Twórców, Mistrzów Gry oraz Game Designerów oraz imprezą otwartą na nowych i pozytywnie zwariowanych ludzi. To także okazja by poznać larpowców z całej Polski, zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu, imprezować nocą i pochillować się na słoneczku 🙂 

  • Zapoznać się z Regulaminem naszej imprezy. Osoby niepełnoletnie muszą również zdobyć zgodną z wzorem pisemną Zgodę Opiekuna.
  • Zgłosić się na konwent poprzez platformę akredytacyjną Snailbook oraz korzystając z umieszczonych tam danych opłacić akredytację.
  • Następnie pozostaje nam jedynie poczekać na potwierdzenie, zgłosić się na wybrane Punkty Programu i zacząć planować wyjazd. Jeśli nie wiesz jak dojechać na miejsce, to warto zapytać na naszym wydarzeniu czy ktoś z Twojego miasta nie planuje jechać samochodem.
Jeśli masz jakieś problemy z akredytacją, nie jesteś przekonany/przekonana czy to impreza dla Ciebie, nie wiesz jak skompletować strój, albo po prostu potrzebujesz zadać kilka pytań to zapraszamy do kontaktu poprzez nasz fanpage lub adres mailowy larp@larp-zt.pl.

Zgłoszenia Punktów Programu

Zachęcamy Was gorąco do zgłaszania swoich punktów programu na Tygodniówkę 2022.

  • Poza wieczystą chwałą, wdzięcznością graczy oraz możliwością przetestowania swoich gier w przyjaznych i chilloutowych warunkach Tygodniówki, oferujemy Wam również zniżkę akredytacyjną.
  • Jeśli zgłosisz do nas swojego larpa na minimum 8 graczy w terminie i zostanie on zaakceptowany, otrzymasz 100 zł zniżki.
  • Zgłoszenia przyjmujemy od 25.05 do 25.06.2021 wyłącznie poprzez platformę Snailbook