Tygodniówka 2021

23-28 VII Skrzeszewo

Termin:
23.07.2021 – 28.07.2021 (piątek 14:00 – środa 12:00)


Miejsce:  

Gospodarstwo „Na polanie”, Skrzeszewo 5

Koszt uczestnictwa:
Całość (pokoje):  320 zł

Całość (pole namiotowe): 250 zł
Weekend pokoje (23.07-25.07): 220 zł

Weekend pole namiotowe: 150zł
Zniżka dla Twórców larpów: 80 zł


Akredytacja:

snaiilbook.eu
 
Warunki:
30 miejsc w łóżkach, dostęp do łazienek z ciepłą wodą i kuchni z podstawowym wyposażeniem, miejsce na grilla i ognisko, parking na terenie ośrodka, spory las i jeziora w okolicy, jedzenie na dowóz, do sklepu 10 minut piechotą

Tygodniówka jest letnim konwentem larpów, gier fabularnych i terenowych oraz freeformów, organizowanym od 2003 roku przez Klub Fantastyki Zardzewiały Topór. Staramy się by była przyjazną platformą dla Twórców, Mistrzów Gry oraz Game Designerów oraz imprezą otwartą na nowych i pozytywnie zwariowanych ludzi. To także okazja by poznać larpowców z całej Polski, zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu, imprezować nocą i pochillować się na słoneczku 🙂 

  • Zapoznać się z Regulaminem naszej imprezy. Osoby niepełnoletnie muszą również zdobyć zgodną z wzorem pisemną Zgodę Opiekuna.
  • Zgłosić się na konwent poprzez platformę akredytacyjną Snailbook oraz korzystając z umieszczonych tam danych opłacić akredytację.
  • Następnie pozostaje nam jedynie poczekać na potwierdzenie, zgłosić się na wybrane Punkty Programu i zacząć planować wyjazd. Jeśli nie wiesz jak dojechać na miejsce, to warto zapytać na naszym wydarzeniu czy ktoś z Twojego miasta nie planuje jechać samochodem.

Jeśli masz jakieś problemy z akredytacją, nie jesteś przekonany/przekonana czy to impreza dla Ciebie, nie wiesz jak skompletować strój, albo po prostu potrzebujesz zadać kilka pytań to zapraszamy do kontaktu poprzez nasz fanpage lub adres mailowy larp@larp-zt.pl.

Zgłoszenia Punktów Programu

Zachęcamy Was gorąco do zgłaszania swoich punktów programu na Tygodniówkę 2021.

 

  • Poza wieczystą chwałą, wdzięcznością graczy oraz możliwością przetestowania swoich gier w przyjaznych i chilloutowych warunkach Tygodniówki, oferujemy Wam również zniżkę akredytacyjną.
  • Jeśli zgłosisz do nas swojego larpa w terminie i zostanie on zaakceptowany, otrzymasz 80 zł zniżki. (larp na miminum 7 graczy)
  • Zgłoszenia przyjmujemy od 28.04 do 13.06.2021 wyłącznie poprzez platformę Snailbook

Pewnego razu
na Dziwnym Zachodzie

Pewnego razu na Dziwnym Zachodzie jest larpem osadzonym w uniwersum serialu Firefly, czyli kosmicznym westernem. Akcja larpa dzieje się w roku 2517 na obrzeżach cywilizowanego świata – owianej złą sławą kolonii Paradise III. 

Co gdzie kiedy?

Gra odbędzie się w sobotę 24.07.2021 podczas konwentu Tygodniówka.

Na terenie gospodarstwa agroturystycznego Na polanie (Skrzeszewo 5, 83-340).

Larp zostanie poprzedzony warsztatami.

Warunkiem uczestnictwa w grze jest opłacenie akredytacji uczestnika Tygodniówki oraz wcześniejsze zgłoszenie się zgodnie z warunkami przedstawionymi w dalszej części dokumentu. Na potrzeby gry przygotowano dla uczestników 25 postaci do wyboru.