Tygodniówka 2020

24-28 VII Skrzeszewo

Termin:  24.07.2020 – 28.07.2020 (piątek 14:00 – wtorek 12:00)
Miejsce:  Gospodarstwo „Na polanie”, Skrzeszewo 5  83-342

Koszt uczestnictwa:  250 zł, płatne przelewem do 12.07.2020
Akredytacja:  szczegóły niebawem 🙂
 
Warunki:  30 miejsc w łóżkach (decyduje kolejność wpłat) i ewentualne namioty dla twardzieli, dostęp do łazienek z ciepłą wodą i kuchni, miejsce na grilla i ognisko, spory las i jeziora w okolicy, jedzenie na dowóz.

Tygodniówka jest letnim konwentem larpów, gier fabularnych i terenowych oraz freeformów, organizowanym od 2003 roku przez Klub Fantastyki Zardzewiały Topór. Staramy się by była przyjazną platformą dla Twórców, Mistrzów Gry oraz Game Designerów oraz imprezą otwartą na nowych, pozytywnie zwariowanych, ludzi. To także okazja by poznać larpowców z całej Polski, zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu, popływać w jeziorku, imprezować nocą i chillować na słoneczku przed południem 🙂 .

  • Zapoznać się z Regulaminem naszej imprezy. Osoby niepełnoletnie muszą również zdobyć zgodną z wzorem pisemną Zgodę Opiekuna.
  • Zgłosić się na konwent poprzez platformę akredytacyjną Snailbook oraz korzystając z umieszczonych tam danych opłacić akredytację.
  • Następnie pozostaje nam jedynie poczekać na potwierdzenie, zgłosić się na wybrane Punkty Programu i zacząć planować wyjazd. Jeśli nie wiesz jak dojechać na miejsce, to warto zapytać na naszym wydarzeniu czy ktoś z Twojego miasta nie planuje jechać samochodem.

Jeśli masz jakieś problemy z akredytacją, nie jesteś przekonany/przekonana czy to impreza dla Ciebie, nie wiesz jak skompletować strój, albo po prostu potrzebujesz zadać kilka pytań to zapraszamy do kontaktu poprzez nasz fanpage lub adres mailowy larp@larp-zt.pl.

  • Punkty Programu, w których będziecie mieć okazję wziąć udział, będą na bieżąco pojawiać się na Snailbooku oraz naszym Wydarzeniu.
  • Wasze zgłoszenia Punktów Programu przyjmujemy do 01.07.2020, acz będziemy bardzo wdzięczni za nie zwlekanie z tym do ostatniej chwili  🙂 .  
  • Zachęcamy do spróbowania swoich sił i zgłoszenia własnej gry. Tygodniówka to idealna okazja by wypróbować nowe pomysły, albo poprowadzić swojego pierwszego larpa. Jeśli potrzebujecie pomocy z naszej strony, koniecznie dajcie znać i zobaczymy co da się zrobić.